2395. W związku z licznymi uwagami dotyczącymi śniegu w mieście proponuję mieszkańcom wspólne lepienie bałwanów. Niech każdy znajdzie miejsce, w którym zalega śnieg i ulepi tam bałwana Śniegu mniej, a i ruch na świeżym powietrzu dobrze ludziom zrobi. I odpoczynek od for
komentarzy: 2, ostatnia dodana 2010-12-05 13:38:35
Zamieszczanie ogłoszeń jest bezpłatne.

Za nami uroczyste zakończenie roku szkolnego – pełne podsumowań, wzruszeń i gratulacji.
wiecej...Reklama