2073. Chciałbym sie dowiedziec dlaczego na ratuszu nie jest wywieszona flaga Reszla?? Jedynie taka flage ma wywieszony MOPS, organizowany był konkurs i władze miasta juz o tym zapomniały?? Tak wogóle to powinna ona być w sprzedaży..
komentarzy: 1, ostatnia dodana 2010-05-07 13:04:19
Zamieszczanie ogłoszeń jest bezpłatne.

Za nami uroczyste zakończenie roku szkolnego – pełne podsumowań, wzruszeń i gratulacji.
wiecej...Reklama