4430. Reszel -patologiczne, Fałszywe, zakłamane miasto a może raczej wiocha! Brak szacunku do drugiego człowieka! Zamiast mówić prosto w oczy co się do kogo ma obrabia się du*e za plecami! Zarozumialosc i wywyzszanie się to normalka!! ZERO SZACUNKU DO DRUGIEGO CZŁOWIEKA!!!!
komentarzy: 0,
4423. Co sądzicie o personelu w Pelcowiznie? Która zmiana jest waszym zdaniem bardziej kulturalna dla klientów. Coś chwilę zmienia się personel . 2 kobiety już tam nie pracują prawdopodobnie, które urodzily dzieci, to prawda?
komentarzy: 5, ostatnia dodana 2018-03-19 16:43:41
Zamieszczanie ogłoszeń jest bezpłatne.

Za nami uroczyste zakończenie roku szkolnego – pełne podsumowań, wzruszeń i gratulacji.
wiecej...Reklama