3892. Z wielkim zdziwieniem przypatruję się przedwyborczym wpisom na reszelskim forum.Jedno z ugrupowań twierdzi,że w 1991 roku została wykonana inwestycja o nazwie wodociąg Dębnik. O który Dębnik chodzi , bo chyba nie ten koło Reszla? Od blisko ponad trzydziestu lat jestem
komentarzy: 7, ostatnia dodana 2014-11-17 21:11:06
3891. O tempora, o mores! zakrzyknęliby twórcy demokracji. Od jakiegoś czasu obserwuję naszą lokalną scenę polityczną i dochodzę do smutnego wniosku , że jako społeczeństwo jesteśmy jeszcze mentalnie nieprzygotowani do funkcjonowania w demokratycznym państwie. Mam świa
komentarzy: 4, ostatnia dodana 2014-11-18 10:18:39
Zamieszczanie ogłoszeń jest bezpłatne.

22 i 23 czerwca Branżowe Centrum Umiejętności Przemysłu Meblarskiego w Reszlu stało się miejscem pełnym ciekawości, kreatywności i pozytywnej energii. Przez dwa dni mieliśmy przyjemność gościć osoby, które z ogromnym zainteresowaniem odkrywały świat nowoczesnego kształcenia i branży drzewnej.
wiecej...Reklama