reszelak andrezej 01-07-2012 godz 14:18

3182. pozdrawiam serdecznie mojego ziomka litrowego nosa aaaaaaaaaaaaaaaaaaajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj jjjjjj!!!!

komentarzy: 0,

mariola 30-06-2012 godz 07:15

3179. kto był organistą w kosciele ok.20 lat temu w reszlu?podobno facet pieknie śpiewał.

komentarzy: 1, ostatnia dodana 2012-07-01 11:45:01

Lemo 27-06-2012 godz 17:30

3178. Mam pytanie czy w zakładzie fotograficznym Pana G. nadal są retuszowane niemiłosiernie zdjęcia do dokumentów??

komentarzy: 2, ostatnia dodana 2012-07-25 02:48:47

jrawera 27-06-2012 godz 11:59

3177. Co myślicie o planie Dni Reszla? Lipnie trchę... nic ciekawego.

komentarzy: 3, ostatnia dodana 2012-07-04 11:33:16

OGŁOSZENIA PERMANENT

DODAJ OGŁOSZENIE PRZEGLĄDAJ OGŁOSZENIA

Zamieszczanie ogłoszeń jest bezpłatne.

Niezapomniana wycieczka do Zakopanego, Krakowa i Oświęcimia

Za nami kilka wyjątkowych dni pełnych przygód, emocji, nowych doświadczeń i wspólnie spędzonego czasu. Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce, podczas której odwiedzili jedne z najpiękniejszych i najważniejszych miejsc na mapie Polski.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble