3176. Na stronie Reszla ukazał się artykuł p.Bogdanowicza promujący inne, niż gminne szkoły. Pan Pieniak wiceburmistrz Reszla wysyłając swoje dzieci do szkoły spoza własnej gminy, przyczynia się do zmniejszenia subwencji dla szkół reszelskich. Mniej uczniów w Gminie, mnie
komentarzy: 13, ostatnia dodana 2012-07-06 11:54:17
3173. HUZAR to najgorsza stacja paliw jaka powstała w Reszlu. Obsługa beznadziejna,a właściciel zamiast obsłużyć klienta to stoi i się śmieje głupio w oczy. Ma chamskie podejście do klientów. Wieczorem to już wogóle strach tam zajechać. Ale cóż mama wciska ludziom ziel
komentarzy: 13, ostatnia dodana 2017-04-02 21:32:02
Zamieszczanie ogłoszeń jest bezpłatne.

Za nami kilka wyjątkowych dni pełnych przygód, emocji, nowych doświadczeń i wspólnie spędzonego czasu. Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce, podczas której odwiedzili jedne z najpiękniejszych i najważniejszych miejsc na mapie Polski.
wiecej...Reklama