OLA 11-06-2012 godz 14:03

3165. Jak Wam się podobały dni rodziny w Reszlu? Co byście pochwalili a co zmienili?

komentarzy: 0,

Kasia132 11-06-2012 godz 09:54

3164. Reszelska Fontanna???

komentarzy: 1, ostatnia dodana 2012-06-11 10:50:16

koko_spoko 10-06-2012 godz 09:51

3163. i jak - zadowoleni z nowego miejsca dla scen?

komentarzy: 4, ostatnia dodana 2012-06-14 20:34:46

08-06-2012 godz 22:50

3162. WWW .ZGARNIAJ TO JAJO ,DORZUĆ JESZCZE ZE 2 W ZALEŻNOŚCI OD APETYTU ,BOCZEK EWENTUALNIE SŁONINKA ,SZCZYPIOREK I MIAŁBYŚ ZAJE KOLACJE.ZAWSZE MASZ JEDNO W GRATISIE.

komentarzy: 1, ostatnia dodana 2012-06-09 05:41:12

OGŁOSZENIA PERMANENT

DODAJ OGŁOSZENIE PRZEGLĄDAJ OGŁOSZENIA

Zamieszczanie ogłoszeń jest bezpłatne.

Niezapomniana wycieczka do Zakopanego, Krakowa i Oświęcimia

Za nami kilka wyjątkowych dni pełnych przygód, emocji, nowych doświadczeń i wspólnie spędzonego czasu. Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce, podczas której odwiedzili jedne z najpiękniejszych i najważniejszych miejsc na mapie Polski.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble