2697. ostatnio w sklepie robi się niemiła atmosfera.sklepowe nieuprzejme,opryskliwe i z wielką łaską obsługują klientów a szczególnie pani Wioleta,ona chyba niedługo pracuje.wydaje mi się jakby była tam za kare.sklep traci coraz więcej klientów.szkoda.
komentarzy: 21, ostatnia dodana 2011-07-07 00:27:54
Zamieszczanie ogłoszeń jest bezpłatne.

Za nami uroczyste zakończenie roku szkolnego – pełne podsumowań, wzruszeń i gratulacji.
wiecej...Reklama