2174. Panie Burmistrzu, gratuluje udanej imprezy w jednej z reszelskich restauiracjie. Domnieemam, ze aktura na dosyc pokazna kwote zostala oplacona z budzetu miasta... Pieniazki te moznabylo spozytkowac w bardziej racjonalny sposob. Super reklama przed wyborami :)
komentarzy: 9, ostatnia dodana 2010-07-20 13:59:44
2173. witam,chcialam zjesc loda w waszym miasteczku.U pana M w cukierni wybor spory lecz nie smaczne.U pan na koncu uliczki porazka,jedno wielkie oszustwo.Pod szyldem Nestle opychaja lody z Korala,wiem pracowalam w tej firmie,ale nie pytajac mozna sie dwiedziec kto z kim spi i co ma w
komentarzy: 6, ostatnia dodana 2010-07-21 15:51:01
Zamieszczanie ogłoszeń jest bezpłatne.

22 i 23 czerwca Branżowe Centrum Umiejętności Przemysłu Meblarskiego w Reszlu stało się miejscem pełnym ciekawości, kreatywności i pozytywnej energii. Przez dwa dni mieliśmy przyjemność gościć osoby, które z ogromnym zainteresowaniem odkrywały świat nowoczesnego kształcenia i branży drzewnej.
wiecej...Reklama