Kamil 19-07-2010 godz 23:45

2176. Mozna jeszcze gdzies zglosic chec udzialu w meczu Kawalerzy-Zonaci?

komentarzy: 0,

avila 19-07-2010 godz 13:44

2175. Poszukuje stancji.Moze byc jeden pokoj z kuchnia i piece.Moze ktos zna kogos kto chcialby wynajac?

komentarzy: 0,

obserwator 17-07-2010 godz 15:43

2174. Panie Burmistrzu, gratuluje udanej imprezy w jednej z reszelskich restauiracjie. Domnieemam, ze aktura na dosyc pokazna kwote zostala oplacona z budzetu miasta... Pieniazki te moznabylo spozytkowac w bardziej racjonalny sposob. Super reklama przed wyborami :)

komentarzy: 9, ostatnia dodana 2010-07-20 13:59:44

magdalena40 17-07-2010 godz 06:19

2173. witam,chcialam zjesc loda w waszym miasteczku.U pana M w cukierni wybor spory lecz nie smaczne.U pan na koncu uliczki porazka,jedno wielkie oszustwo.Pod szyldem Nestle opychaja lody z Korala,wiem pracowalam w tej firmie,ale nie pytajac mozna sie dwiedziec kto z kim spi i co ma w

komentarzy: 6, ostatnia dodana 2010-07-21 15:51:01

OGŁOSZENIA PERMANENT

DODAJ OGŁOSZENIE PRZEGLĄDAJ OGŁOSZENIA

Zamieszczanie ogłoszeń jest bezpłatne.

Dwa wyjątkowe dni, dziesiątki uśmiechów i mnóstwo inspirujących spotkań!

22 i 23 czerwca Branżowe Centrum Umiejętności Przemysłu Meblarskiego w Reszlu stało się miejscem pełnym ciekawości, kreatywności i pozytywnej energii. Przez dwa dni mieliśmy przyjemność gościć osoby, które z ogromnym zainteresowaniem odkrywały świat nowoczesnego kształcenia i branży drzewnej.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble