Kamil 19-07-2010 godz 23:45

2177. Mozna jeszcze gdzies zglosic chec udzialu w meczu Kawalerzy-Zonaci?

komentarzy: 1, ostatnia dodana 2010-07-20 11:16:52

Kamil 19-07-2010 godz 23:45

2176. Mozna jeszcze gdzies zglosic chec udzialu w meczu Kawalerzy-Zonaci?

komentarzy: 0,

avila 19-07-2010 godz 13:44

2175. Poszukuje stancji.Moze byc jeden pokoj z kuchnia i piece.Moze ktos zna kogos kto chcialby wynajac?

komentarzy: 0,

obserwator 17-07-2010 godz 15:43

2174. Panie Burmistrzu, gratuluje udanej imprezy w jednej z reszelskich restauiracjie. Domnieemam, ze aktura na dosyc pokazna kwote zostala oplacona z budzetu miasta... Pieniazki te moznabylo spozytkowac w bardziej racjonalny sposob. Super reklama przed wyborami :)

komentarzy: 9, ostatnia dodana 2010-07-20 13:59:44

OGŁOSZENIA PERMANENT

OGŁOSZENIA DNIA

Dam pracę

Sidrom, tel. 512 172 225

DODAJ OGŁOSZENIE PRZEGLĄDAJ OGŁOSZENIA

Zamieszczanie ogłoszeń jest bezpłatne.

Dwa wyjątkowe dni, dziesiątki uśmiechów i mnóstwo inspirujących spotkań!

22 i 23 czerwca Branżowe Centrum Umiejętności Przemysłu Meblarskiego w Reszlu stało się miejscem pełnym ciekawości, kreatywności i pozytywnej energii. Przez dwa dni mieliśmy przyjemność gościć osoby, które z ogromnym zainteresowaniem odkrywały świat nowoczesnego kształcenia i branży drzewnej.

wiecej...

Reklama

Agencja ReklamowaMąka chlebowaMeble