2173. witam,chcialam zjesc loda w waszym miasteczku.U pana M w cukierni wybor spory lecz nie smaczne.U pan na koncu uliczki porazka,jedno wielkie oszustwo.Pod szyldem Nestle opychaja lody z Korala,wiem pracowalam w tej firmie,ale nie pytajac mozna sie dwiedziec kto z kim spi i co ma w
komentarzy: 6, ostatnia dodana 2010-07-21 15:51:01
2168. Jak zwykle w Reszlu nie ma wody!!!Czasem może tak się zdarzyć,ale Powinno się o tym informować odbiorców.TYLU TAM JEST DARMOZJADÓW,których my utrzymujemy,to chociaż można by było rozwiesić ulotki.Za co niektórzy biorą grube pieniądze???Jest upał a nawet nie można
komentarzy: 6, ostatnia dodana 2010-07-21 13:56:41
Zamieszczanie ogłoszeń jest bezpłatne.

22 i 23 czerwca Branżowe Centrum Umiejętności Przemysłu Meblarskiego w Reszlu stało się miejscem pełnym ciekawości, kreatywności i pozytywnej energii. Przez dwa dni mieliśmy przyjemność gościć osoby, które z ogromnym zainteresowaniem odkrywały świat nowoczesnego kształcenia i branży drzewnej.
wiecej...Reklama